Konkurs Ben 10 Wyzwanie rozstrzygnięty!

Ben Tennyson to bohater jednego z najpopularniejszych seriali Cartoon Network. Rezolutny dziesięciolatek ma tysiące fanów na całym świecie, którzy pilnie śledzą jego przygody i angażują się w rozmaite akcje z jego udziałem. Stacja właśnie rozstrzygnęła wyjątkowy konkurs „Ben 10 Wyzwanie”, w którym do wygrania był cały wózek zabawek ze sklepu Carrefour oraz serialowe gadżety.

Aby dołączyć do konkursu, należało odpowiedzieć na pytanie: Którego kosmitę z „Ben 10” lubisz najbardziej i dlaczego?. Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie 14-letnia Karolina z Łysomic w województwie kujawsko-pomorskim. Jej ulubiony kosmita to obdarzony nadludzką siłą Czteroręki. W nagrodę Karolina mogła przez pełne dwie minuty zbierać do wózka wybrane przez siebie zabawki w jednym ze sklepów Carrefour. W tym przyjemnym zadaniu pomagał jej młodszy brat. Dodatkowo, zwyciężczyni otrzymała komplet gadżetów z serialu – model Gruchota, zegarek Omnitrix, figurkę jednego z kosmitów oraz książkę do kolorowania.

Relację z emocjonującego odbioru nagrody można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/rpm4M7DN26A

Oficjalnym partnerem konkursu „Ben 10 Wyzwanie” była sieć sklepów Carrefour. Najnowszych konkursów i akcji specjalnych Cartoon Network należy szukać pod adresem www.cartoonnetwork.pl.